A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Irkenc Hyka - Katile


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/02/2019

2019-02-11T22:06:49


"Katile" is a new song recently added in songs archive sung by Irkenc Hyka.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Irkenc Hyka attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Majk - Katile

Ça i ke bo kti djali,
Ti ma ke dhan mu malin
Diçka ma nxehtë se zjarri
Ëngjëll me shikim djalli
Ti m'tërheke mu si magnet
Kur tu afrova ike m'le veç vet
aaaaa bukuri që vret
Sa herë ti gjun mu m'godet
Unë nuk e di qysh mundesh me kon
Kaq e pa shpirt ça m'ke bo
Nuk o fer, nuk o fer, nuk o fer
E nëse edhe këtë herë ti ik
T’lutna shko e mos u kthe
Mos u kthe mos u kthe
Kati Katile, kati Katile
Kati Katile ti jeeee...
Kati kati katile ti jeeee...

[Chorus]
O si pi qiellit ti mu pike
Qashtu qysh erdhe edhe ike
Ta fala zemrën ti ma ktheve
Veç para se me ma kthy ma theve
My Baby My Baby My Baby My my my Baby
My Baby My Baby My Baby My my my Baby

Ti ndalu pak, ndalu pak, ndalu pak
Qam ki bo s'po t'vjen gjynah
Prej si ti ke ik m'ke lon me hijen tem
Ma prej dores une s'mund pe heki pijen tem
Tu mendu per ty tu bo hapa mu shiu m'nxen
Kur e mendoj besom që shumë më dhemb
Sa du met ik ti shfaqesh prap
E sa herë afrona ti ik me vrap
Kati Katile, kati Katile
Kati Katile ti jeeee...
Kati kati katile ti jeeee...

[Chorus]x2
O si pi qiellit ti mu pike
Qashtu qysh erdhe edhe ike
Ta fala zemrën ti ma ktheve
Veç para se me ma kthy ma theve
My Baby My Baby My Baby My my my Baby
My Baby My Baby My Baby My my my Baby

Nderi - Katile

Hey o pllum , futja nderit plumb
Ku je se spo t'sho ma
Pse jemi nda ?
Qka u bo mes nesh qka u bo
Telefonin sma qel ma
Sma qel ma
Ishe engjull tash je bo djall
Per ty kom shum mall
Spo di me pershkru n'fjal..
E ke vertetu
Katile je tregu
Per ty jom tu mendu
Hala njejt tu vepru
Hala me zemer po t'du
Po po po tdu
Hala me zemer po t'du
Po po po t'du
Ngjallmi ndjenjat si dikur
Po du me tpas ngat
Me ti prek durt
Ti je kan shum amazing
Mke bo mu u ndi crazy
Me ty jom ndih krenar dhe i plot
Me t'harru nuk po muj dot dot

REF;
3x Katile katile
Ma ke bo me hile

Ki me lyp nderin, ka me kan vone
Kom me ndyshu, kom me kan nxon
Kjo zemer se t'deshti..Po e harron,
spo t'intereson, koha po kalon
Ket shpirt po e shqetson,
Je ka gabon ti je ka gabon
Katile je po bre katile je
Zemren e ki bosh ski qka me ndje
Sod je e lumtur ke harru me kan je kan dje
As n'telefon spo mthirr mo bre,
Uuuhhh jom ra n'mendime t'fella
Sjom ma aj djali qe t'pret te dera
U tregova i fort e lot s'derdha
Sod e 100vjet e ki ciao bella ciao bella

Safet Rizaj - Katile

e humbe ate chance
mu kan me mu
se katile ti moj vajze
paske qillu

ti me ke tradhtu
zemren ma ke pervlu
e tash ti je ba pishman
perseri mu me kerkon

refren
nuk te du nuk te du
oj katile sje per mu
zemren time ma ke vra
sa katile kokshe kan
...pse nuk shkon e lem rahat
shko sa ma larg e mos me ri ngat
se ste du se ste du, oj katile sje per mu
se ste du se ste du, se ti mu me ke tradhtu

muzik

a spi sheh lot e mi
a sma nin zemren tu kajt
pse u ktheve perseri
kurse sdu met majt

ma mire shko e mos u kthe
se per sgjalli mshtine ndhe
une jam lodhe e skam fuqi
ket ma bene vetem ti

refren

a jam me ty a jam pa ty
per mua dallim ma ska
kurse ti me tradhtove
pa tardh aspak-gjyna

ma mire dheu net mbulon
sa me ty ma bashke mu kan
se pa zemer ti je kan
zdu met pa ma pergjithmon

refren
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019