Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Maria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

[REF.:]
Maria, Maria, du me dit ku je
Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt
A ku ku Maria, zemren ma ke thy
Tash kallxom kush ti puth ty sytë

Nuk e di pse nuk t'maj inat
Sot ti fle ne nje tjeter shtrat
Per te kqijat qe m'bone
ke nje medalje (a je)
Jeto e lumtur aty ku je
dhe pse vret nje tjeter ke
nese kthehesh,
te lutem mos kerko falje
i vetem pa faje,
kujtimet me vaje
se Maria iku, vetem me la

[REF.:]
Maria, Maria, du me dit ku je
Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt
A ku ku Maria, zemren ma ke thy
Tash kallxom kush ti puth ty sytë

Me le shpirtin mbushur ne lot
sa kujtimet i kam un sot
ti ne krahet e mi, tjeter mendoje
ah Maria ti dashuri
a ja vlejti kjo tradhti
kurr s'e prita nje dite te me lendoje
i vetem pa faje
kujtimet me vaje
se Maria iku vetem me la

[REF.:]
Maria, Maria, du me dit ku je
Se per ty Maria kurre s'ja kisha vlejt
A ku ku Maria, zemren ma ke thy
Tash kallxom kush ti puth ty sytë


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Irkenc Hyka
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/04/2021
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Video Produksioni: MAX Production
Mix & Master: Jojo


Irkenc Hyka - Maria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maria".
3. Video është e këngës "Maria", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0