TEKSTESHQIP

Irkenc Hyka
Jena Nda
Lyrics
(Feat. Nora Istrefi)

[Irkenci:]
A jena nda
A jena nda
Te lutem mos e thuj o shpirt
Pse me u nda kur tdu hala
Mendo njeher ti per dashnin

[Nora:]
Na jena nda
Tash jena nda
Se ti ma thyve zemren me tradhti
Na jena nda
Mo ski me mpa
Me gjysem zemer (jam ndashuri)

[Irkenci:]
Me thane se tash ti nuk je me ajo
As shoqerin me se takon
I lutem zotit dhe nje her me tpas ty
Me fal o shpirt a me degjon

[Nora:]
Ke gabu
Ke gabu
Por akoma prap te du
Por prej teje kurr se kisha menu
Ke gabu, ke gabu
E tani jeto pa mu
Me harro ashtu si tkam harru

[Irkenci:]
A jena nda
A jena nda
Te lutem mos e thuj o shpirt
Pse me u nda kur tdu hala
Mendo njeher ti per dashnin

[Nora:]
Na jena nda
Tash jena nda
Se ti ma thyve zemren me tradhti
Na jena nda
Mo ski me mpa
Me gjysem zemer (jam ndashuri)

[Irkenci:]
Kam gabu
Kam gabu
Tash un jam pendu

[Nora:]
Ke gabu
Ke gabu
Dhe tani jeto pa mu
Me harro ashtu si tkam harru