A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Irma Libohova, Urime Dhe Surpriza Për Ditëlindje


Nuk ka akoma asnjë votë

[14-04-2016]
Këngëtarja e dashur për publikun për shumë vite më rradhë, Irma Libohova sot feston ditëlindjen e saj të 57-të. Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet nga të gjithë ndjekësit e saj dhe njerëzit e afërm.
Motra e saj Eranda, e uron përmes një fotoje plot ngjyra. “Sot Irma ka ditëlindjen, është shumë e lumtur .... Edhe 100 të tjera të uroj motër, plot shëndet e dashuri”, ka qenë urimi i saj.

Nuk ka munguar edhe dhurata nga kryeministri Edi Rama, të cilën Irma e ka postuar në Instagramin e saj duke e falenderuar atë. “Faleminderit, Kryeministrit të vendit tim Edi Rama, për këtë dhuratë surprizë. E vlerësoj sinqerisht!” ka shkruar ajo krahas fotos të dhuratës
 (Express)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019