A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ndrydhet Irma


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[09-04-2015]
Irma Libohova është këngëtare tejet e afirmuar nga Shqipëria. Ka fituar shumë çmime në festivale të ndryshëm.

Irma, i ka bërë 50 vjeç dhe ende duket në formë të mirë.

Viteve të fundit, këngëtarja është përpjekur edhe që të shfaqet me stil. Me raste ja ka dalur mbanë.

Por, në një nga paraqitjet e fundit, këmisha e saj dukej shumë e ndrydhur. Ka përtuar ta hekurosë, apo?
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019