Live Video

Irma Libohova - Prape Tek Ti Do Te Vij  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/01/2005

2005-01-21T00:00:00

Këngë e albumit:

"Pranga Malli"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2004Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prape Tek Ti Do Te Vij" kënduar nga Irma Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irma Libohova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...