Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Si Ta Kuptoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Here me flet, here nuk me flet
here me iken, here me pret
ma thuaj ti se une se di
keshtu mendon se m' dashuron
aj aj ajaaa
here me qesh, here me qorton
here gabon e here harron
ma thuaj ti se un se di
mos ndoshta valle kjo e ka emrin dashuri

(zemra te paren her kur nis troket
vec me gjuhen e zemres flet
dhe shqetesime ajo nuk pret)2x

kur te gjej ti rrugen kthen
kur te flas ti fershellen
ma thoni ju se un se di
a duhet vall ta vuaj zemra dashurine
refreni
te dashuroj ...
por jam e re dhe jo nuk dua te gaboj
ndaj lojen tende djalo s di si ta kuptoj
ben shaka e me ngacmon
por harron se me mundon
aj aj ajaaa
2
Here me flet, heer nuk me flet
here me iken, here me pret
ma thuaj ti se un se di
keshtu mendon se me dashuron
ah ja ja ja

here me qesh, here me qorton
her vrapon e her harron
ma thoni ju se un se di
a duhet valle ta fshehin zemrat dashurin
ref
te dashuroj...
por jam e re dhe jo nuk dua te gaboj
ndaj zemren tende sonte dua ta degjoj


Ky tekst u dërgua nga Ina kurti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Irma Libohova - Si Ta Kuptoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ta Kuptoj".
3. Video është e këngës "Si Ta Kuptoj", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0