TEKSTESHQIP

Ismet Balaj
Jam Djal Trim Dai
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Djal Trim Dai" kënduar nga Ismet Balaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Brilantin.