TEKSTESHQIP

Ismet Balaj & Dafina Dauti
Pershëndetje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pershëndetje" kënduar nga Ismet Balaj & Dafina Dauti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për tekstin u përkujdes Ismet Balaj, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Vedat Lushtaku.