TEKSTESHQIP

Jeta Faqolli
Vetem Me Ty
Lyrics

dielli lind e perendon me ty
kurse hena me dhuron vec dashuri
ti me fal ate qe me mungon
ndaj enderroj

jam e lumtur qe une jam me ty tani
nese neser nuk do tjem peng sdo ta kem
dhe meshiren sdua si ushqim
pendim nuk kerkoj

ref.
te dua te dua te dua me mjafton
nuk dua nuk dua ty te te lendoj
se dua te shuaj etja po me torturon
ne buzet e tua dua une te rroj
ne buzet e tua dua une te rroj.

DËRGOI: