TEKSTESHQIP

Jeta Faqolli
Cfare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cfare" kënduar nga Jeta Faqolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vija melodike dhe arranzhimi vjen si krijim nga Gramoz Kozeli, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Gjergj Jorgaqi.