Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Hyseni - Princesha E Kafeterise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Sonte po djersitet ai fustan
eshte tregimi thjesht urbaaaan
nje djalosh i lagjes kur u rrit oooooouuuuuoooo
per nje bukuroshe zuri frike.

Nata kur mesnaten e arrinë
ne te dy në t'njejtën tavoliiiinë
Ballë për ballë lezetit une dhe ti oooouuuuooooo
ballë për ballë lezetit une dhe ti

Ref.
Pije nje pije
se te paska hije
se na paska shije t'dashurise
pije nje pije
zemren time ngrije
sonte je princesha e kafeterise.

Kur ti kalon me sy asfaltin shkrin
.....nje vallezim i lehte do t'me ndihmoj ooouuuooo
qe mbi belin tend doren ta lshoj.

Ref.
Pije nje pije
se te paska hije
se na paska shije t'dashurise
pije nje pije
zemren time ngrije
sonte je princesha e kafeterise.


Ky tekst u dërgua nga FjollaJetmir Hyseni
Publikimi: 23/11/2007
Festivali: Kënga Magjike 2007
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Jetmir Hyseni - Princesha E Kafeterise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princesha E Kafeterise".
3. Video është e këngës "Princesha E Kafeterise", por nuk këndohet nga Jetmir Hyseni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jetmir Hyseni:


Komente 0