Joana Smakaj

Joana, Se Shpejti Serish Nene

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-01-2012]
Sërish emocionet e te berit nene e kane mberthyer kengetaren dhe ish-Missin e Lezhes, Joana Smakaj. Shume shpejt ajo pritet te behet nene per here te dyte, moment i cili celebron me se mire dashurine e saj disavjecare me bashkeshortin e saj.

Cifti ka dhe nje djale, por deshira per te zgjeruar familjen, ka bere qe te mendojne dhe per femijen e dyte, e cila do jete nje vajze e bukur si Joana, se ciles shtatzenia i ka shtuar me teper hijeshine.

Vlen per tu theksuar se edhe pas lindjes se pare, Joana ruan fizik prefekt te cilin do ta kishin zili mjaft vajza te reja.
 (Bluetooth)

Joana, Se Shpejti Serish Nene


Komente 0