Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jolanda Puci & Ilva Puci - Jeten Jetoje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Jeten Jetoje"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ilva Puci

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeten Jetoje" kënduar nga Jolanda Puci & Ilva Puci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jolanda Puci & Ilva Puci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jola Puci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet