TEKSTESHQIP

Jolanda Puci & Ilva Puci
Jeten Jetoje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeten Jetoje" kënduar nga Jolanda Puci & Ilva Puci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i melodisë, autor i tekstit dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Nexhat Mujovi (Wirusi).