Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi I Bën Një Shaka Rovena Dilos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  8
[01-05-2016]
Pas një interviste me pyetje të sikletshme në Vip Room të InTV, Jonida Maliqi dhe prezantuesi i emisionit, Kelvi vendosën ta mbyllin me një rreng.

Jonida telefonoi këngëtaren Rovena Dilo e cila është edhe mikja e saj, për t’i kërkuar llogari. Supozohet që Rovena Dilo ka folur keq për Jonida Maliqin.

Hidhini një sy videos për të parë reagimin e Rovenës!
 (Express)Komente 0