Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jonida Maliqi - Ti S'Me Meriton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Teksti:

Armand Trebicka

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2002

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2002

Komente

Asnjë Koment

01/11/2002

2002-10-31T23:00:00+00:00ti e di, ti e di, ti e di, se me pelqen, ti e di, ti e di, ti e di, se me genjen dhe un vuaj, vuajt do te gjej.un e di, un e di, un e di se me tradheton un e di, un e di, un e di ti nuk e mendon dhe un vuaj oh sa me mungon dhe un vuaj ti sme meriton

ref: do te puthesh buzet qe smenduan kurr per ty do te shohesh erresir pa fund ne ata sy ti harroje asnje tjeter se ze vendin tim me harrove u largove e shkatrove shpirtin tim(2x)


Ky tekst u dërgua nga Hana
Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet