Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Pa Identitet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22

Une mire e di
e ti vete se di kush je
S'ke ide
kur te pyes se ku shkon
cdo moment
ekziston e nuk jeton
Ti nga vjen
as normal
as alien

Ti kerkon nje pamje tjeter
tjeter sot e neser tjeter
je ai qe je
ty te duhet tjeter zemer
ke mbiemer ske nje emer
je ai qe je

pa identitet ti je
pa identitet ti je
une te jap gjithshka qe mundem
ti nuk merr asgje
pa identitet ti je
pa identitet ti je
po te dhashe dhe veten time
nuk me mbetet gje


Jonida Maliqi - Pa Identitet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Identitet".
3. Video është e këngës "Pa Identitet", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0