Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  67

Teksti:

Olti Curri

Muzika & Orkestrimi:

Kledi Bahiti

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013

Komente

4 🔥

01/12/2013

2013-12-01T10:41:10+00:00Dielli ndezi zemren time, zjarr.
Ti me jep arsye te jetoj.
Ti vjen dhe me rremben, si uragan.
Ti, je ai qe dua te besoj.

Je ti dhe shpirti mbushet me pasion.
Je vetem ti, pa fund, kjo jete le te vazhdoje.
Jo nuk ndaloj.
Endrra te embla me dhuron.
Per mua, ti jeton, per ty, une jetoj.

Ti rrefen te gjitha ne nje fjale.
Qiellin prekim bashke, ti me kupton.
Ti vjen edhe me mbron, si perendi.
Ti, je ai qe jeten i besoj.


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet