Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jonida Maliqi - Mos Beso  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nuk Te Pres"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Beso" kënduar nga Jonida Maliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lori & Marsela - Mos Beso

U prishen njerzit e jo dynjaja tu e dasht nje zemer po te zinka belaj aaa aaa po zinka belaja,

tu mundu dikujt me ja kthy jeten askend se lendova ma shum se veten aaa aaa ma shum se veten ,

refreni:mos mos beso me syt tu mos u mashtro kripa sheqri duken njesoj u mashtrua kush si shijoj (2her)

kush kerkon bela bela ka me gjet,kush si ruhet zjarrit nje dit ka me u gjeg aaa aaa nje dit ka me u gjeg

kush e leshon zemren ndoren e gabuar heret ose von ka per tu penduar aaa aaa ka per tu penduar

refreni:(4her)

Viola - Mos Beso

Ik ma mir prej meje,
mos mendo me lujt,
se nese afrohem kom met bo me vujt,
Nese ma di emrin mos mendo se mnje
une nuk jam ajo qe ti po me she

Ref.:
Mos beso, mos beso, mos beso qka t'shohin synt nuk te duhet dashuria ather kur zemren e mbyll. (2x)

Ik ma mir prej meje sa s'ta zan naj sherr,
kush prej drandafiliin doren po me then .....

Nese ma din emrin mos mendo se mnje, une nuk ajo qe ti po me she.

Ref.:
Mos beso, mos beso, mos beso qka t'shohin synt nuk te duhet dashuria ather kur zemren e mbyll. (2x)
Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet