TEKSTESHQIP

Jozefin Marku
Pa Afsh Te Dashnise
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Afsh Te Dashnise" kënduar nga Jozefin Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt paraqitet në ekranet tona i përpunuar nga sfera vizuale me një videoklip muzikor, për video produksionin e të cilit u bashkëpunua me MAX Production. Ky videoklip u publikua më 29 Dhjetor 2018. Melodinë dhe tekstin e krijoi Ilir Berani.
Renditja:
Top 200