Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka, E Inatosur Për Ndërprerjen E Performancës Së Argjentinës

Nuk ka akoma asnjë votë

[29-11-2012]
Nje tjeter kengetare shqiptare shkruan me mllef te madh ndaj performances se Rita Ores mbajtur gjate nates se mbremshme ne sheshin Nene Tereza ne tirane, Julka si shume kengetare te tjera kapen per nderprerjen e kenges qe ju be Argjentina Ramosaj ne momentin kur erdhi Rita Ora.

Julka, Flori apo ndonje kengetar tjeter nje gje duhet te kuptojne, qe gjithe ato njerez qe rrinin nen reshjet e shiut per Riten ndejten dhe jo per ato kengetaret e tjere qe ishin prezente ne ate feste, cdo kengetar qe dilte ne skene te gjithe therrisnin Rita Rita…

Argjentina kendoi nje kenge para se me ju nderpre ajo kenge, nga qe nuk kishte me kengetare te tjere per te kenduar, Argjentina doli perseri ne skene per te kenduar.
 (vipat)Komente 0