Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka Do I Rikthehet Muzikës Me Këngë Të Reja

Nuk ka akoma asnjë votë

[01-07-2013]
Kengetarja Julka dhe bashkeshorti i saj, Andi Gramo, qe njihet si Andy Dj, tashme jane prinder te nje djali dyvjecar, ndersa nuk u jane larguar lojerave te pasionit te tyre, ashtu si vite me pare kur ishin te dashuruar.Julka ka vendosur ne profilin e saj ne facebook nje foto ku puthet ne buze me Andy-n, e para foto e tyre pasionante pasi jane bere prinder te djalit te tyre, Ian.Pas sjelljes ne jete te djalit, Julka vazhdon punen ne radio “Energy”, ndersa Andy DJ eshte pjese e “Threedots”, se bashku me Flori Mumajesin dhe Elvana Gjaten. Vitin e kaluar, ata pozuan ne nje kopertine reviste se bashku me djalin e tyre, nderkohe qe Julka do t’i rikthehet muzikes me kenge te reja.
 (Panorama)Komente 0