TEKSTESHQIP

Julka
Vetem Ne
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Ne" kënduar nga Julka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga ka punuar si kompozitor Ardit Gjebrea, ndërsa arranzhimin e përgatiti Andy Gramm.