TEKSTESHQIP

Julka
Pantera
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pantera" kënduar nga Julka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën dhe për orkestrimin është përkujdesur Flori Mumajesi, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Turjan Hyska.