Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kacho - Kulla Ma E Fort Se Kurr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kulla Ma E Fort Se Kurr".
3. Video është e këngës "Kulla Ma E Fort Se Kurr", por nuk këndohet nga Kacho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kacho - Kulla Ma E Fort Se Kurr  (Feat. DUK, Nani-Style & Dai)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

DUK

Featuring

Daï

Featuring

Nani-Style

10/12/2009

2009-12-10T19:30:02+00:00Tungatjeta (Welcome) to the Game,
Nani- Style po gjun si (johnwhayne),
peja city slang ( dukagjini ),
kur pe kapi mikrofonin tjert pi kap Gzimi,
ska mat fort jaro bash ton lej ta din,
(Na ndryshe vim)
me na desht me zor nuk ju shtim,
jom shqiptar 25 vjeqar pa fund Krenar,
mos haro bitch
( i'm a star ),
mbaje nmend une jam ai tipi,
qe tkap perdore si fmin e t'shetiti,
Mir se erdhem pejont u futen ti tash plas,
me jacky e cristal tbardh has,
( mut mos rras )
mbas me daemond beat me kualitet,
bota 039-shes per ju perfekt,
qe qysh erdhem tgatshem
( per beteja )
per ata qe sna dojn edhe ni her
( pejaa


Ky tekst u dërgua nga N-s
Më Shumë Këngë Nga Kacho:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet