Kaltrina Selimi

Ky është Kuzhinieri Më I Mirë Sipas Kaltrina Selimit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-09-2015]
Ajo kohë më parë solli në jetë djalin e saj me emrin Tristan, të cilin nuk është që e ka ekspozuar dhe aq shumë në sy të medieve.

Kohët e fundit këngëtarja Kaltrina Selimi po publikon më shumë foto të djalit të saj. Nga imazhet e fundit ajo ka publikuar një kolazh të fotove të Tristan teksa shihet vogëlushi duke gatuar disa biskota, ndërsa këngëtarja ka vënë në mbishkrim që: “Ne kopsht Trsitani ka gatua biskota...Kuzhinieri me i vogël dhe me i miri ne bote😝”. (Indeksonline)

Ky është Kuzhinieri Më I Mirë Sipas Kaltrina Selimit


Komente 0