Kaltrina Selimi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nuk Është Njejtë” Nga Kaltrina Selimi Ft. Genc Prelvukaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-11-2015]
Këngëtarja Kaltrina Selimi dhe Genc Prelvukaj sapo kanë publikuar bashkpunimin e tyre të rradhës të titulluar "Nuk është njejtë".

Kënga në fakt është një version i ri i këngës regge "Kohën me kthy" të Kaltrina Selimit, të cilën dyshja tashmë e kanë sjellë në versionin baladë.

Kënga është punuar me muzikë & tekst nga Genc Prelvukaj, e ndërsa videoklipin e kanë realizuar vetë produksioni i Gencit, Black Fish Entertainment.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nuk Është Njejtë” Nga Kaltrina Selimi Ft. Genc Prelvukaj

  Kaltrina Selimi - Nuk Eshte Njejte (Feat.Genc Prelvukaj) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0