Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Selimi - Zero Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Degjoje zemren
ajo te tregon
e çdo gje tretet
nga dora kur e leshon
ne jemi nje shpirt
qe frymon
ne jemi nje trup
qe jeton
po te mos ishim nje
mbetemi ASGJE

REF...2x
Ti ZERO je pyte veten pse
kur mu s'me ke njesoj
pa ty jam edhe un jam hiç
kur ty nuk te kam

Ta njoh shpirtin
qe me mua rrezon
me ben te ndjehem
nje ne nje milion
ne jemi nje shpirt
qe frymon
ne jemi nje trup
qe jeton
po te mos ishim nje
mbetemi ASGJE

REF...4x
Ti ZERO je pyte veten pse
kur mu s'me ke njesoj
pa ty jam edhe un jam hiç
kur ty nuk te kam


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   EgzonKaloKaltrina Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/03/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 10
Muzika: Don Arbas
Teksti: Don Arbas
Orkestrimi: Don Arbas
Video Produksioni: Imagine Films


Kaltrina Selimi - Zero
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zero".
3. Video është e këngës "Zero", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:


Komente 0