Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Selimi - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  138

Mire
shum mire fjalen ti ma the
frym e shpirt dhe per mu i ke
fjalë sa fjalë
ti nuk i pranon
ama diqka ty po ta kujtoj

Ref:(2x)
Ta kam dhene ty shpirtin
ta kam dhene ty zemren
se ta kam dhene gjith jeten
edi ti me zemer

Kam , nuk ke ti asnje shpjegim
te thash me the une nuk jam gabim
ne edim kush deshi me shume
dje dhe sot ty po ta them un

Ref:(3x)
Ta kam dhene ty shpirtin
ta kam dhene ty zemren
se ta kam dhene gjith jeten
edi ti me zemer


Ky tekst u dërgua nga AiddaKaltrina Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/08/2013
Festivali: Zhurma Show 2013
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: ASHA


Kaltrina Selimi - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:


Komente 11