TEKSTESHQIP

Kaltrina Selimi
Zemer
Lyrics

Mire
shum mire fjalen ti ma the
frym e shpirt dhe per mu i ke
fjalë sa fjalë
ti nuk i pranon
ama diqka ty po ta kujtoj

Ref:(2x)
Ta kam dhene ty shpirtin
ta kam dhene ty zemren
se ta kam dhene gjith jeten
edi ti me zemer

Kam , nuk ke ti asnje shpjegim
te thash me the une nuk jam gabim
ne edim kush deshi me shume
dje dhe sot ty po ta them un

Ref:(3x)
Ta kam dhene ty shpirtin
ta kam dhene ty zemren
se ta kam dhene gjith jeten
edi ti me zemer

DËRGOI: