TEKSTESHQIP

Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti
Hajde Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Dashni" kënduar nga Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës dhe autor i tekstit është Ilir Berani, teksa autor i orkestrimit është Labinot Mezini.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200