A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kanita - S'e Di Pse


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/09/2016

2016-09-09T11:11:18

Lyrics:

BimBimma

Video Production:

Tomato


Kur ai m'sheh un nuk e shoh
Kur un e shoh ai mu nuk m'sheh
Edhe kur shihem bohet kishe s'mnjeh
Nuk e di pse,nuk e di pse

2x
Standard,standard
Krejt jon vec
Love kurxho tjeter
Krejt shprazt
Kjo po m'ndodh prap
Se di pse
Nuk e di pse..

Se di pse,nuk e di pse
Mu m'kan thon qe po m'permen
S'jom tu e dit a o pernime
Nuk e di pse-e-e-e

Secilen her edhe ket her
Vec vjen e zhduket perniher
Pse perher e bon ket gjest
Se di pse

E di qe ke ni qe jom
Krejt dicka tjeter
E nuk po guxon
Me u bo i tepert
E kom pa qe m'percjell
n'Instagram
Hala nuk ka fol
As un s'i flas
(Eohh)

Ka edhe ma t'mira (t'mira)
Gjeji ma t'mira (t'mira)
Nuk jom ma e mira
Po si un asnjo..

Nuk e di pse,nuk e di pse
Kurfar dallimi ti ktu nuk po sheh
Se di pse,nuk e di pse
Jeni krejt njejt..

Edhe nese shansen
Edhe nihere ta jap
E di qe gabimin e bon
Menihere prap
Nese thu pse?
Un e di pse shansen s'ta jap..

2x
Se di pse,nuk e di pse
Mu m'kan thon qe po m'permen
S'jom tu e dit a o pernime
Nuk e di pse

Nuk e di pse,nuk e di pse
Kurfar dallimi ti ktu nuk po sheh
Se di pse,nuk e di pse
Jeni krejt njejt..

Edhe nese shansen
Edhe nihere ta jap
E di qe gabimin e bon
Menihere prap
Nese thu pse?
Un e di pse shansen s'ta jap..


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019