TEKSTESHQIP

Kastriot Ago
Bora S'ka Ndërmend Të Shkrij
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bora S'ka Ndërmend Të Shkrij" kënduar nga Kastriot Ago.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për orkestrimin u përkujdes Aleksander Vezuli, teksa për këngën janë përshtatur vargje poetike të shkruara nga Ismail Kadare.