Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Vaj I Kllounit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

(Angels seen the night)
(Njanananananjnanaana)

K - Zizooo
Gent LAkooo
(hej hej hej)

Vaj vaj vajz me te bardh un u lyva si nje klloun HONEY
Mendoja qe sdo qeshja por do qaja fort tani
Vendosa qe do hiqja hunden time tkuqe bani
Une do vajtoja un iluzionoja
Gjith jeta ime kish kaluar pa pertuar mani
Kukllat e mija ishit shoket e ngusht e tua mani
su solle mir me mua dhe ne grop me hodhe mani
une te besoja une iluzionoja
familja jote eshte me shum nje top gezife mani
por prapa tij nuk kam dashni dhe si t thuash tani
kupto ti gjendjen kacurrel mu ben idet

Honey easy just c'mon please meeeee

ref:
dhimbjeeeeeeeeeeee kaluar ne humbjeeeee , bazuar ne gjendje , kritika permendjee , dukee luftuar

Pritje por gjeta nje zgjidhje , fytyra pa lidhje , kerkuan pergjigje duke luftuar

Dhimbjeeee, fytyra pa lidhje , kerkuan pergjigje .....

Vajz me te bardh un u lyva si nje klloun HONEY
Mendoja qe sdo qeshja por do qaja fort HONEY
Vendosa qe te hiqja hunden time tkuqe bani
Une do vajtoja OK ZIZO
Gjith jeta ime kish kaluar pa pertuar mani
Kukllat e mija ishit shoket e ngusht e tua mani
su solle mir me mua dhe ne grop me hodhe mani
une te besoja une iluzionoja
familja jote eshte me shum nje top gezife mani
por prapa tij nuk kam dashni dhe si t thuash gabim
kupto ti gjendjen kacurrel mu ben idet

ref:
Honey easy just c'mon please meeeee
HONEY dhimbjeeeeeeeeeeee kaluar ne humbjeeeee , bazuar ne gjendje , kritika permendjee , dukee luftuar

Pritje por gjeta nje zgjidhje , fytyra pa lidhje , kerkuan pergjigje duke luftuar

HONEY dhimbjeeeeeeeeeeee kaluar ne humbjeeeee , bazuar ne gjendje , kritika permendjee , dukee luftuar

DHIMBJEEE .. HOUUU ... OK ZIZO ... GENT LAKOOO . DUKE LUFTUAR


Ky tekst u dërgua nga Ejupp   ThisIsHit2Kastro Zizo
Publikimi: 19/03/2009
Festivali: Top Fest 6
Muzika: Genti Lako
Teksti: Kastro Zizo
Orkestrimi: Genti Lako


Kastro Zizo - Vaj I Kllounit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj I Kllounit".
3. Video është e këngës "Vaj I Kllounit", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0