Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Superstar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Yea i'm a rock star
Kabala mafia gangsta

Jan tu me thon
Qe muzika jo nuk bo fare
Jan tu thon se
Jo ti hiqe per oti palasa kuare
Po po po Polli para belaja
Dhe ti mu bone si zarat,
Dhe kush e dinte
Se vetja ime do rrinte para
Papi li papi nuk me donte
Donte qe un tisha un njefar importante
Osi qe un tisha un njefar habitante
kombinonte ti porsono he
Fillim nodhi dhe soma ima la amaneta
Me tha bir mos
Muno me bo si mbreta
Ca me bo non qe jam Fucking Zizo,
Qe jam bo si hizer
Qe jam bo si miser

Yea Yea im im a ROCKSTAR Mother Fucker

Nuk e si pse !!!
Nuk e di a ti je !!!
Un e di qe ti sje .
Un te njof me verte,
SUPERSTAR Jam.
SUPERSTAR Jam.

Nuk e si pse !!!
Nuk e di a ti je !!!
Un e di qe ti sje .
Un te njof me verte,
SUPERSTAR Jam.
SUPERSTAR Jam.

Nuk e si pse !!!
Nuk e di a ti je !!!
Un e di qe ti sje .
Un te njof me verte,
SUPERSTAR Jam.
SUPERSTAR Jam.

Avash Avash
Avash Avash
Avash Avash
Beibe po vi si Apash
Je msu ti me mpa mua
Media Televizione
Me thon ti djali dashure si Alkapone
Nuk jam un
Pijaneci qe del ke Cani
Jam si pelikani
Boj si ti vi plani
Plane plot kam ne kok i bej sot
Ti mos meno
Se jam hip-hop ku jam sot
Un ta lash per ca vjet ,
Bone skenen
Merdhi keq ta hiqja buk nga goja
Hypa ntrenen

Vitet Shkojn
Vitet Lejojn
Vitet Mendojn
Se jo jo ti kurr sdo jesh
SUPERSTARI
Jom ku jan pickimt e mi o pija
Kur tfolesh koken posht
Ti mbaje V.I.P-ja

Superstari Jom
Superstari Jom

Nuk e si pse !!!
Nuk e di a ti je !!!
Un e di qe ti sje .
Un te njof me verte,
SUPERSTAR Jam.
SUPERSTAR Jam.

Nuk e si pse !!!
Nuk e di a ti je !!!
Un e di qe ti sje .
Un te njof me verte,
SUPERSTAR Jam.
SUPERSTAR Jam.

Nuk e si pse !!!
Nuk e di a ti je !!!
Un e di qe ti sje .
Un te njof me verte,
SUPERSTAR Jam.
SUPERSTAR Jam.

Nuk e si pse !!!
Nuk e di a ti je !!!
Un e di qe ti sje .
Un te njof me verte,
SUPERSTAR Jam.
SUPERSTAR Jam.

Nuk e si pse !!!
Nuk e di a ti je !!!
Un e di qe ti sje .
Un te njof me verte,
SUPERSTAR Jam.
SUPERSTAR Jam.

Kabala Mafia
Zizo
Kastro Zizo
Publikimi: 05/06/2011
Festivali: Top Fest 8
Muzika: Briz Musaraj & Indri Topi


Kastro Zizo - Superstar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0