Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Kastro Zizo & Mira Janji - Doruntina Dhe Kastro I Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet