Audio

Kastro Zizo - Trafikanti  (Feat. Daja Do & Lucky Boy)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2010

2010-12-29T11:18:21

Featuring

Daja Do

Këngë e albumit:

"Kështu E Doni Ju!"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trafikanti" kënduar nga Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastro Zizo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...