Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro Zizo & Tsunami - Kenga E Çajit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Çajit".
3. Video është e këngës "Kenga E Çajit", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Tsunami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro Zizo & Tsunami - Kenga E Çajit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Kastro Zizo

Teksti:

Tsunami

Orkestrimi:

Kachinari (Gjergj Kaçinari)

Produksioni:

Vinsmoker

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Tsunami

11/06/2018

2018-06-11T19:52:18+00:00Qe tash sa ja nisa o hot ky flow
E ktu me dostin tem na bojna show
E durt e mina locka jem e din shkojn low
E kjo nuk niet fare thot thot a sooo
Ku do qe na po shkojna kta Po me lypin vet
Se me ardh i her me ne vle si per net
Kto gangsta gangsta gansgsta gangsta demek
Po hajde pije i caj dost vec nji tek
E ti mi goce mi mi lujke ment
E do kena apet koh per nji tete a tete
Na Pina pina Pina Pina ne kuantitet
E kena free entry naper xhdo qytet
Per krejt ata qe nuk e din do e din mir
E ti nervete tash tash vec Po zin
E jam me shoqet tua kta vet Po rrin
Ene krejt e din e dost se ca Po pim


E vetem pjeshka me caj na po kemi
Une jam zgjodhja per xhdo lloj problemi
E jam me ma te fortin ne loj me cajmenin
E krejt problemet qe ti ki o mir ti leni
E kta na nalin hajde foto boje chees
E shkojm minus si sì me u kon ne frez
E litra litra litra litra per nji feat
E na spo llogarisim sa caj o harxhit
Kasto zizo me tsunamin ne njeitin trrip
E kjo na e teshi tu na tho un jam lidh
Po tash sa i pive dy caj e je tu u zgidh
Tani e ki ti ne dor vet se je e lir
Boet flak veni
Kot sa na permeni
Zgjidhja e cajmeni
Na po vim ke veni
2 i kom ke preni
Sjeni esull rreni
Ne ket caj game ju e dini qe Po u deni


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet