TEKSTESHQIP

Sue & Kastro Zizo
Ajo
Lyrics

E mban ment se si e nisem?
E mban ment se sa u deshem?
E mban ment se ty te kisha?...me ty une isha dhe ste ndaja me asgje...

E kuptoj se meritoja...
Nuk e dija çfare kerkoja!...
Te rrija prane une hezitoja...
Boten e mohoja, dot une se pranoja...

Mos me thuaj me do...
Kur te doja the jo...
Me zhgenjeve ti, me mohove si njeri...
Sdua t'ja di...tani koha le ta zgjidh...

Ti eja dhe sot...
Te dua dhe lot...
Se une dua veten, shpirti im t'kerkon...
Me do ti dhe sot, eja te une...mos eja ti vetem!
INFO
Atmosfera e dhuruar është akoma më e bukur, edhe falë faktit se materiali muzikor është lansuar tek audienca nga sfera vizuale edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 2 Nëntor 2018. Kompozitor është Gramoz Kozeli.