TEKSTESHQIP

Kastro Zizo & Flaka Krelani
Breeze
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Breeze" kënduar nga Kastro Zizo & Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor është bërë i disponueshëm para shikuesve nga ana vizuale edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 16 Qershor 2023. Për muzikën dhe për fjalët e këngës janë përkujdesur Ayy Walker, Jacob Navarrete & 2Farm.