TEKSTESHQIP

Kastro Zizo & Flaka Krelani
Breeze
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Breeze" kënduar nga Kastro Zizo & Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 16 Qershor 2023, Kastro Zizo & Flaka Krelani publikojnë videoklipin "Breeze".