Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keisi - Alo Alo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

2x
Alo, alo, alo, alo
fik telefonin du me ta ni zonin,
Alo, alo, alo, alo
no, no, je je je je.

Ndaje ti pse nuk vjen më
të du nëse dhe ti më do
gabi ke bo, ti ke bo
no, no, no, no.
Mbaje ti fajin mbaje
hajde dhe kërko falje,
dashni nuk ka me ta ndje.

Zonin po du me ta ni
me prit atje du vete.

ALO

2x
Alo, alo, alo, alo
fik telefonin du me ta ni zonin
Alo, alo, alo, alo
no, no, je je je je.

Siku pi pong, siku pi pong
dashnia jon sot po shkon
po e harron kush të don
faji po më bon, faji po më bon.

Mbaje ti fajin mbaje
hajde dhe kërko falje
dashni nuk ka me ta ndje.
Zonin po du me ta ni
me prit atje du vete.

ALO

2x
Alo, alo, alo, alo
fik telefonin du me ta no zonin
Alo, alo, alo, alo
no, no, je je je je

Alo, alo, alo, alo
Alo, alo, alo alo
No, no.


Ky tekst u dërgua nga Klara SinaniKeisi Medini
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/02/2020
Muzika: Petro Xhori
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhulio Milloshi & Petro Xhori
Mix/Master: Alandy


Keisi - Alo Alo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alo Alo".
3. Video është e këngës "Alo Alo", por nuk këndohet nga Keisi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keisi Medini:


Komente 0