Më mbaj mend (për 1 muaj)


Keli - Nuse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse".
3. Video është e këngës "Nuse", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - Nuse  (Feat. Pandora Gostivari)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika:

Ylber Qaili

Teksti:

Keli

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Pandora Gostivari

30/10/2020

2020-10-30T16:30:12+00:00A NUSE NUSE, ÇKA POT PRET
PREJ SOT SKI, ME PAS ASPAK LEHT
DUHET SAJGI ME BO, KAFE E ÇAJ PA NDAL
E FJAL PREJ GOJES, MOS MET DAL.

O BUKUROSH BUKUROSHI JEM
VET DY FJAL O SHPIRT, PO TI THEM
TY GJITHIMON KE THAN
KUR VJEN TE NA, TE NA
O KI MEU KNAÇ, TUJ BO SEFA.

Refreni:
DERA HUJ OJ NUSE
GJITH E ROND U KON
NUK O SI KE BABI JOT
SI KE LOÇKA NON.

A NUSE NUSE, MOJ E SHKRET
NJË DITË E BARDH, PËR TY SKA ME U GJET
DUHET SABAH MEU ÇU, ME LA E ME PASTRU
E DREKEN ME GATU.

O SIMPATIK, SIMPATIKU JEM
PSE FJALET E PLANIN, PO MA KTHEN
TY EDIN SHUM MIR, SHPI I KAM 7 VLLAZNI
PËR MOTER E BOJN, SHKRUM E HI.

O PAK SHAKA, PAK HAJGARE
MAT MIRAT NBOT
JAN NUSET SHQIPTARE
PAK SHAKA, PAK HAJGARE
MOS NA LASHT ZOTI,
PA NUSET SHIPTARIE.


Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet