Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - A Vjen Dita Bir Me T'pa (Feat. Resmie Ameti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A vjen dita, a vjen dita nona bir met pa
Prej kur shkove në gurbet, veç me lot tuj qa.

A moj Nënë, a moj nënë shpirti flak mu kall
Du met pa met përqafu, e met puth në ball.

Hajde biri nones shpi, smuj tjetoj ma vet
Sedi nona sa kam ymer, a ki gjall mem gjet.

Mos mi thuj kto fjal moj nonë, se ti ki me vdek
Sja boj kur hallall vetit, me mu shum ke hek.

Boma hallall o moj nonë, o moj nonëa ime
Që mke rit me shum halle, e me shum mundime.
Keli
Featuring: Resmije Ameti
Publikimi: 11/12/2020
Muzika: Ylber Qaili
Teksti: Keli
Video Produksioni: Jehona
Studio: Meti Neziri


Keli - A Vjen Dita Bir Me T'pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Vjen Dita Bir Me T'pa".
3. Video është e këngës "A Vjen Dita Bir Me T'pa", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0