TEKSTESHQIP

Keli
Meine Liebe (Dashuria Ime)
Lyrics
(Feat. Pandora Gostivari)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Meine Liebe (Dashuria Ime)" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, krijimi muzikor u lansua para shikuesve i punuar mjaft mirë edhe me videoklip, i cili është punuar nga Jehona. Ky videoklip u publikua më 16 Qershor 2022. Për kompozimin dhe për tekstin janë përkujdesur Keli & Kreshnik Avdiu, teksa këngën e orkestroi Ylber Qaili.