Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - A Më Ndjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Ja gjithçka po mbaron
Jo nuk e pranoj
Si i mbytur
Tokën me sy kërkoj
Vetëm trupin kam këtu
Zemra ime vjen atje
Gjysmën time akoma ti e ke

Ref:
Zërin t’a dëgjoj
Unë me imazhin tënd jetoj
E të gjithë kujtimet marrin frymë
Tek ti më çojnë
Oh vazhdoj thërras unë emrin tënd
Qielli ma kthen
Dhe fjalët që jehojnë
Ti shpirt a më ndjen

Çdo fillim kushton
Por nuk kthehem pas
Ti mungon
Me vetminë unë flas
Vetëm trupin kam këtu
Zemra ime vjen atje
Gjysmën time akoma
akoma ti e ke

2x
Zërin t’a dëgjoj
Unë me imazhin tënd jetoj
E të gjithë kujtimet marrin frymë
Tek ti më çojnë
Oh vazhdoj thërras unë emrin tënd
Qielli ma kthen
Dhe fjalët që jehojnë
Ti shpirt a më ndjen

Outro

Ti a më ndjen
Ti a më gjen
Oh Vazhdoj thërras unë emrin tënd
Qielli ma kthen
Në fjalët që jehoj
Ti shpirt a më ndjen


Ky tekst u dërgua nga Roni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kelly
Publikimi: 01/12/2018
Festivali: Festivali I 57-Të Në Rtsh
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Pandi Laço


Kelly - A Më Ndjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Më Ndjen".
3. Video është e këngës "A Më Ndjen", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 0