Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kenge Per Femije - Jam I Lashte Se Jam Shqiptar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam I Lashte Se Jam Shqiptar".
3. Video është e këngës "Jam I Lashte Se Jam Shqiptar", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kenge Per Femije - Jam I Lashte Se Jam Shqiptar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  76

Muzika:

Xhavit Ujkani

Teksti:

Jorgo Papingji

Komente

Asnjë Koment

25/10/2017

2017-10-25T19:47:30+00:00Cdo femije ne kte bote
ka nje fis,miq e shoke,
ka nje vend ku ka ler,
ka nje nen' e nje atdhe.

cdo femij' ne k'te tok,
ka nje gjuh',e ka nje fe,
ka nje vend ku ka ler'
ka nje nen'e nje atdhe

ndaj buron nga zemra
dhe me qiellin kenga
jam i par' ndaj jam krenar
se un'jam shqiptar.
ndaj buron nga zemra
dhe me qiellin kenga,
jam i lasht'ndaj jam krenar
se un'jam shqiptar.
un'jam krenar
se jam shqiptar,
ndaj jam krenar
se jam shqiptar.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet