Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Nje Macok Camarok Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

O Maçok, çamarok
Pse po vjen vërdallë
Kërkoj ndojë pisanjos
Ta lëpij në ballë 2X

Tri-li-li, Tra-la-la
Pisanjosa këtu s'ka
Kopshti ynë shembullor
I ka pastërtorë! 2X

O Maçok, çamarok
A ke tjetër punë
Kush ka ardhur pa shami
Ta lëpij në hundë 2X

Tra-la-la, Tri-li-li
Që të gjithë kemi shami
Kopshti ynë shembullor
I ka pastërtorë! 2X

O Maçok, çamarok
Po tani ç'na thua
Cili është më pastërtori
Do të vijë me mua 2X

Tra-la-la, Tri-li-li
Ne nuk jemi një e dy
Kopshti ynë shembullor
I ka pastërtorë! 2X


Këngë Për Fëmijë - Nje Macok Camarok
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Macok Camarok".
3. Video është e këngës "Nje Macok Camarok", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0