Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defy Them - Reset The World Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oh yeah, Mr krabs
...
...
Këngëtarë të Ndryshëm
Publikimi: 23/05/2020
Featured Artists:
Florent Bajrami
Erdem Gavazi
Elod Bajrami
Besim Baftiu
Kombëtar Uskana
Violand Shabani
Valon Berisha
Granit Havolli
Lum Tashi
Ylber Havolli
Dren Suldashi
Genc Blakqori
Arbnor Gashi
Robert Shala
Ilir Veseli
Galdon Reçica
Lum Havolli
Artea BajriDefy Them - Reset The World
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reset The World".
3. Video është e këngës "Reset The World", por nuk këndohet nga Defy Them.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0