Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Brother Vip 2 Cast - Sinqerisht Dhe Realisht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Shkoi dhe nata, zbardhi dita
Mund t'këndoj edhe anglisht.
Bëj te ngrihem e të shtrihem
...sinqerisht dhe realisht!
Unë fitoren vet ta fala
Më erdhi keq për ty LUIZ!
Ktu fillo dhe ndizet dasma
Mirmroma, o ju miq!

[Refreni]
Sikur ta dije, ta dije
C'kam thënë, për ty, o shpirt
Asnjë minut' këtu s'do rrije...
Sinqerisht dhe realisht!(2x)

Përjashtimin unë sajova
Vetë kam hyrë dhe vet kam dalë
Kur LUIZIN e qëllova
Shkepa-shqepa atë djalë!
Gjith' Bigbradhërit i provova
Kronkondilin un' kam fis
Kurse unë flokët ngjyrosa.
Që të ngjaj me ty LUIZ!

[Refreni]
Sikur ta dije, ta dije
C'kam thënë, për ty, o shpirt
Asnjë minut' këtu s'do rrije...
Sinqerisht dhe realisht!(2x)


Big Brother Vip 2 Cast - Sinqerisht Dhe Realisht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sinqerisht Dhe Realisht".
3. Video është e këngës "Sinqerisht Dhe Realisht", por nuk këndohet nga Big Brother Vip 2 Cast.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0